HAKKIMIZDA

Kamerateknik, sinema, reklam, broadcasting alanlarında alternatif, etkili ve yaratıcı çözümler geliştirmek amacıyla kuruldu.

Sektörün içinden gelen uzman ekibimizle beraber müşteri isteklerine hızlı ve sorunsuz olarak cevap verebilmekteyiz. Hizmet kalite standartlarının yükseltilmesini ve müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak kabul eden Kamerateknik kurumsal kimliğine, uzman ekibine ve makina parkuruna yaptığı sürekli yatırımlar ile bu ilkeye bağlılığını kanıtlamıştır.

Kamerateknik, kendi makina parkurunu uzman ekibiyle beraber sektör ihtiyaçlarına göre kendi bünyesinde tasarlamakta ve tasarladığı ürünleri yenilikçi fikirler dâhilinde yine kendi ekibiyle kendi bünyesinde geliştirebilmektedir. Kamerateknik bu özelliği sayesinde müşteri taleplerine göre ürün ve proje geliştirebilen Türkiye`nin alanında ilk ve tek şirketi olmuştur.

Kamerateknik`in eşsiz cihaz parkurunda, havadan görüntüleme sistemleri, helikopter çekim sistemleri, uzaktan kumandalı robotik kamera sistemleri, wireless kamera sistemleri ve özellikle spor organizasyonlarında kullanılan file  ve pota kameraları bulunmaktadır.