HAKKIMIZDA

Kamerateknik, sinema, reklam, TV prodüksiyon alanlarında alternatif, etkili ve yaratıcı çözümler geliştirmek amacıyla kuruldu. Bu çözümler istenildiğinde hizmet olarak, diğer yandan ihtiyaca göre tasarlanarak üretebildiğimiz cihazların satışı olarak sunulmaktadır.

Sektörün içinden gelen uzman ekibimizle beraber müşteri isteklerine hızlı ve sorunsuz olarak cevap verebilmekteyiz. Hizmet kalite standartlarının yükseltilmesini ve müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak kabul eden Kamerateknik kurumsal kimliğine, uzman ekibine ve makina parkuruna yaptığı sürekli yatırımlar ile bu ilkeye bağlılığını kanıtlamıştır.

Kamerateknik, kendi makina parkurunu uzman ekibiyle beraber sektör ihtiyaçlarına göre kendi bünyesinde tasarlamakta ve tasarladığı ürünleri yenilikçi fikirler dâhilinde yine kendi ekibiyle kendi bünyesinde geliştirebilmektedir. Kamerateknik bu özelliği sayesinde müşteri taleplerine göre ürün ve proje geliştirebilen Türkiye`nin alanında ilk ve tek şirketi olmuştur.

Kamerateknik`in ülkemizde eşsiz cihaz parkurunda; havadan görüntüleme sistemleri, helikopter veya araç üstü çekim sistemleri, uzaktan kumandalı robotik sabit veya hareketli kamera sistemleri, wireless (kablosuz) kamera sistemleri, spor organizasyonlarında kullanılan file veya pota kameraları ve noktadan noktaya uzun mesafeli video ve ses gönderebilen sistemler bulunmaktadır.