RF SİSTEMLER

Kablosuz kamera sistemleri, her türlü HD Microwave link, helikopterden görüntü aktarımları, etkinlik görüntüleme, noktadan noktaya aktarım, haber amaçlı akttüel görüntü aktarımı (News Gatherings) ve spor etkinlikleri (Sports Events) konusunda deneyimli ekibimiz ve geniş cihaz parkurumuzdan yararlanabilirsiniz.

H264 (Mpeg) sıkıştırmalı yüksek kaliteli görüntü aktarımında dünya lideri Vislink ve Gigawave marka vericiler kullanmaktayız.

Broadcast amaçlı olmayan kısa mesafeli-monitoring amaçlı wireless transmitterlar ile kıyaslanmayacak şekilde uzak mesafeli, kesintisiz ve sinyalin korunması açısından güvenli görüntü aktarımları COFDM teknolojisi kullanılarak yapılmakta ve zengin aksesuarlar ve anten seçenekleri ile sorunsuz yayın yapılabilmektedir.

Kamerateknik, Steadicam, omuz üzeri uygulamalarının yanı sıra helikopter, drone, motosiklet, deniz motoru veya her türlü araçtan da uzun mesafeli görüntü aktarımı konusunda gelişmeye devam etmektedir. Şirketimiz, sürekli yaptığı yatırımlarla birlikte RF görüntü aktarımı konusunda Türkiye’de alanında rakipsiz olmaya devam etmektedir.