AcroCam T

Üst Menü

AcroCam T, reklam ve sinema gibi çok tekrarla çekilen planlara her seferinde kamera hareketlerini birebir aynı şekilde yapabilsin diye KAMERATEKNİK tarafından tasarlandı.

Zemine veya stüdyonuzun tavanına döşenen ray sayesinde aynı zamanda bir Robotik Şaryo olma özelliği de taşıyan cihaz, hafızalandırılabilir pozisyonlar sayesinde kullanıcı dostudur.

Monoray yani montajı yapılırken kullanılan tek raylı yapısı sayesinde kurulum süreleri kısalmış ve çift raylı kurulumlarda yaşanan hassasiyet problemi ortadan kalkmıştır. Uyguladığımız bu ray yapısı şirketimiz AR-GE’sine ait olup rakipsizdir.

İsterseniz tüm kamera ve gövde hareketlerini kayıt altına alabilir ve defalarca hatasız olarak tekrarlayabilir, isterseniz ise manuel olarak uzaktan kumanda veya pan-bar ile kullanıp her seferinde özgün işlere imza atabilirsiniz.

AcroCam T’nin kiralama veya satın alma opsiyonları mevcuttur. Satın alma durumlarında mekana göre zemin veya tavana uygulanacak altyapının tasarımında ve yazılım geliştirme ve hareket kabiliyetinde sınır hayal gücünüzdür.